Rudolph Care

Kontakt

Hovedkontor

Har du spørgsmål kontakt venligst:

Rudolph Care
Antoinettevej 3
2500 Valby
CVR: 3090 3412
Tlf. +45 53 57 11 23
Email: kontakt@rudolphcare.com

Vi er klar til at hjælpe dig mandag -torsdag mellem kl. 9-15.00. Fredag kl. 9-13.00

Kundeservice holder ferielukket i uge 29, 30 og 31. Skriv gerne en mail hvis du har spørgsmål, så vender vi tilbage så snart vi kan.

Returneringsadresse

Rudolph Care Lager
Europavej 10
8990 Fårup

Rudolph Care Avdeling Norge

Rudolph Care
Vardeveien 5,
1452 Nesoddtange
Org nr: 921063091
Email: kontakt@rudolphcare.com

Salg

Henvendelser vedrørende salg i Danmark eller udlandet, kontakt venligst:

Sjælland:

Stine Reckendorff
Tlf: +45 53 53 27 19
Email: stine@rudolphcare.com

Anna Liljensøe
Tlf: +45 53 50 81 08
Email: anna@rudolphcare.com

Vestjylland, Sydjylland, Fyn og Bornholm:

Line Bie Jeppesen
Tlf: +45 40 50 96 35
Email: line@rudolphcare.com

Østjylland og Nordjylland:

Camilla Dejgaard Jensen
Tlf: +45 29 73 84 44
Email: camilla@rudolphcare.com

Norge:

Ida Nikolaisen
Tlf: +47 95 78 93 64
Email: ida@rudolphcare.com

Camilla Schjelderup
Tlf: +47 99 09 18 18
Email: camillas@rudolphcare.com

International

Henvendelser med internationalt anliggende, kontakt venligst:

Mette Grubov
Tlf: +45 29 24 98 18
Email: mette@rudolphcare.com

PR & Markedsføring

Henvendelser vedrørende PR og markedsføring, kontakt venligst:

julie@rudolphcare.com

Bæredygtighed

Henvendelser angående bæredygtighed og CSR, kontakt venligst:

sustainablebeauty@rudolphcare.com

Udforsk
Rudolph Care