Rudolph Care

Kontakt

Webshop

Har du spørgsmål til din webshopsordre, forsendelse eller returnering kontakt venligst:

Rudolph Care Lager
Europavej 10
8990 Fårup
Tlf: +45 60 93 22 22
Email: webshop@rudolphcare.com

Hovedkontor

Har du andre spørgsmål kontakt venligst:

Rudolph Care
Antoinettevej 3
2500 Valby
CVR: 3090 3412
Tlf. +45 53 57 11 23
Email: kontakt@rudolphcare.com

Vi er klar til at hjælpe dig mandag -torsdag mellem kl. 9-15.00. Fredag kl. 9-13.00

Salg

Har du henvendelser vedrørende salg i Danmark eller udlandet kontakt venligst:

Sjælland:

Stine Reckendorff
Tlf: +45 53 53 27 19
Email: stine@rudolphcare.com

&

Louise Svenningsen
Tlf: +45 31 17 79 77
Email: louise@rudolphcare.com

&

Anna Liljensøe
Tlf: +45 53 50 81 08
Email: anna@rudolphcare.com

Vestjylland, Sydjylland, Fyn og Bornholm:
Line Bie Jeppesen

Tlf: +45 40 50 96 35
Email: line@rudolphcare.com

Østjylland og Nordjylland:
Camilla Dejgaard Jensen

Tlf: +45 29 73 84 44
Email: camilla@rudolphcare.com

Norge:
Ida Nikolaisen

Tlf: +47 95 78 93 64
Email: ida@rudolphcare.com

Norge inklusiv udland / international:
Camilla Schjelderup

Tlf: +47 99 09 18 18
Email: camillas@rudolphcare.com

PR & Markedsføring

Har du henvendelser vedrørende PR og markedsføring kontakt venligst:

Julie Valentin

Tlf: +45 28 26 84 87
Email: juliev@rudolphcare.com

Bæredygtighed

Har du henvendelser angående bæredygtighed og CSR kontakt venligst:

Robert Kirstejn Schmidt
Tlf: +45 60 62 67 00
Email: robert@rudolphcare.com