Rudolph Care

Kontakt

Webshop

Har du spørgsmål til din webshopsordre, forsendelse eller returnering kontakt venligst:

Rudolph Care Lager
Europavej 10
8990 Fårup
Tlf: +45 60 93 22 22
Email: webshop@rudolphcare.com

Hovedkontor

Har du andre spørgsmål kontakt venligst:

Rudolph Care
Antoinettevej 3
2500 Valby
CVR: 3090 3412
Tlf. +45 53 57 11 23
Email: kontakt@rudolphcare.com

Vi er klar til at hjælpe dig mandag -torsdag mellem kl. 9-15.00. Fredag kl. 9-13.00

Rudolph Care Avdeling Norge

Rudolph Care
Vardeveien 5,
1452 Nesoddtange
Org nr: 921063091
Email: kontakt@rudolphcare.com

Salg

Henvendelser vedrørende salg i Danmark eller udlandet, kontakt venligst:

Sjælland:

Stine Reckendorff
Tlf: +45 53 53 27 19
Email: stine@rudolphcare.com

Anna Liljensøe
Tlf: +45 53 50 81 08
Email: anna@rudolphcare.com

Vestjylland, Sydjylland, Fyn og Bornholm:

Line Bie Jeppesen
Tlf: +45 40 50 96 35
Email: line@rudolphcare.com

Østjylland og Nordjylland:

Camilla Dejgaard Jensen
Tlf: +45 29 73 84 44
Email: camilla@rudolphcare.com

Norge:

Ida Nikolaisen
Tlf: +47 95 78 93 64
Email: ida@rudolphcare.com

Camilla Schjelderup
Tlf: +47 99 09 18 18
Email: camillas@rudolphcare.com

International

Henvendelser med internationalt anliggende, kontakt venligst:

Mette Grubov
Tlf: +45 29 24 98 18
Email: mette@rudolphcare.com

PR & Markedsføring

Henvendelser vedrørende PR og markedsføring, kontakt venligst:

press@rudolphcare.com

Bæredygtighed

Henvendelser angående bæredygtighed og CSR, kontakt venligst:

sustainablebeauty@rudolphcare.com

Udforsk
Rudolph Care